Dzień Przedszkolaka

21 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, który przypada 20- go września. W tym dniu było moc atrakcji i niespodzianek: były konkursy, tańce przy dziecięcych przebojach, słodki poczęstunek,  na zakończenie była piniata w kształcie Pszczółki. Przedszkolaki otrzymały również piękną kartkę  z życzeniami i słodką niespodziankę od starszych kolegów i wychowawczyń ze  Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im.  Anny Karłowicz w Pułtusku. Tego dnia  dzieci z naszego przedszkolai przyłączyły się do ogólnopolskiej akcji # SADZIMY LASY.  Każda grupa posadziła  swoje drzewko na placu przedszkolnym, które  otrzymała od Nadleśnictwa  w Pułtusku. Dla wszystkich był to wspaniały dzień.