Dzień Życzliwości

W dniu 22 listopada br.  w Przedszkolu Miejskim Nr 5 w Pułtusku odbyły się obchody Dnia Życzliwości. Podczas uroczystości Dyrektor Przedszkola wręczyła wyróżnienia „PRZYJACIEL na 5”. Jest to nowa tradycja, którą Rada Pedagogiczna ustanowiła we wrześniu br.
Decyzją Rady Pedagogicznej wyróżnienie „PRZYJACIEL na 5” jest przyznawane instytucjom i osobom prywatnym wspierającym działalność edukacyjno-wychowawczą Przedszkola Miejskiego Nr 5.

Podczas tegorocznej uroczystości wyróżnienie wręczono:
- Gminie Pułtusk - Organowi Prowadzącemu Przedszkole,
- Pułtuskiej Gazecie Powiatowej,
- Nadleśnictwu Pułtusk,
- Panu Januszowi Jeleniowi - właścicielowi Kopalni Kruszyw Naturalnych,
- Panu Romanowi Dukalskiemu - właścicielowi hotelu Milord,
- Panu Andrzejowi Grabowskiemu - prezesowi firmy POLMLEK.

Dyrektor Przedszkola złożyła serdecznie podziękowania wszystkim wyróżnionym za życzliwość i otwartość na potrzeby Przedszkolaków - najmłodszych mieszkańców Gminy Pułtusk. Specjalnie na tę okazję p. Amanda Żbikowska, nauczycielka Przedszkola Nr 5, napisała wiersz, który został dedykowany wszystkim wyróżnionym.