Najpiękniejsza wielkanocna pisanka

8 kwietnia 2022 r. odbyło się rozstrzygnięcie i uroczyste wręczenie nagród w Gminnym Konkursie Wielkanocnym „ Najpiękniejsza Wielkanocna Pisanka”.
Pisanki wykonane przez dzieci i nauczycieli zostały wystawione na licytację, z której dochód przeznaczony jest na walkę z chorobą Stasia Pucka – mieszkańca Pułtuska.
Hasło, które nas prowadzi to: #NajpiekniejszaWielkanocnaPisankadlaStaszka.
Dziękujemy wszystkim pracownikom publicznych i niepublicznych placówek przedszkolnych za udział w akcji charytatywnej.
Spośród wszystkich prac wyłoniono laureatów:
I miejsce : Karolina Obidzińska
                   Przedszkole Miejskie Nr 4 z oddziałami integracyjnymi w Pułtusku
II miejsce: Justyna Godlewska i Amanda Żbikowska
                   Przedszkole Miejskie Nr 5 w Pułtusku
III miejsce: Agnieszka Ostrowska i Dominika Niedzielska
                    Niepubliczne Przedszkole „ Urwis” z Pułtuska
Dziękujemy sponsorom za wsparcie akcji i ufundowanie upominków dla grup przedszkolnych.
Serdeczne podziękowania od całej społeczności Przedszkola Miejskiego Nr 5 w Pułtusku otrzymują:
- Pan Roman Dukalski – Prezes „ Hotelu Milord”
- Pan Andrzej Grabowski   i Jerzy Borucki – właściciele firmy  „Polmlek”
- Pan Mirosław Augustyniak – kierownik WORD w Ostrołęce
- Pan Mariusz Soska – rodzic dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 5 w Pułtusku.
                                                                      Organizatorzy:
                                                                 Justyna Godlewska